VODŇANSKÝ Forest s.r.o. - stavební řezivo

Prkna - ceník, stavební prkna

Prkna

Firma - pila Vodňanský Forest s.r.o. nabízí zákazníkům kvalitní prkna která vyrábíme z vlastního, velmi kvalitního dřeva. Prkna se dělí v zásadě na dvě skupiny - prkna fomátovaná -prkna shodných rozměrů (síla, šířka i délka)a prkna neformátovaná, která mají stejnou sílu, ale rozdílnou šířku a délku. Nabízíme tedy zákazníkům jak prkna netříděná tak prkna šířkově tříděná.

Cena za prkna jak dokladuje náš ceník prken je pro zákazníka příznivá. Jako firma, která je jednak výrobcem řeziva, jednak producentem samotného dřeva a vlastníkem rozsáhlých lesů můžeme zákazníkům nabídnout vysokou kvalitu prken a řeziva při zachování dobré ceny.

Stavební prkna na stavbu

Ukázka prken vhodných pro pomocné stavební práce

Prkna standardní a nestandardní

Nabízíme tato dřevěná stavební prkna a to:

  • prkna formátovaná
  • prkna neformátovaná

Prkna u nás můžete zakoupit v rozsahu 18 - 25 mm tloušťky a 90 až 150 mm šířky. Při požadavku na nestandarní prkna o rozměrech, které nejsou v ceníku Vám vypracujeme individuální cenovou nabídku.

Prkna ceník

Prkna

Produkt Tloušťka Šířka Délka Cena/m3
Prkno neformátované 18 - 25 90 - 150 do 4000 3 675 Kč
Prkno formátované 18 - 25 90 - 200 do 4000 4 900 Kč

Stavební prkna

Prkna stejně jako další řezivo (latě, fošny a hranoly) se vyrábí zpravidla podélným rozřezáním dřevěného výřezu kulatiny. Prkna dodáváme především ze smrkového dřeva. Nabízíme prkna v širokém rozměrovém sortimentu:

  • smrková prkna boční a středová
  • smrková prkna prizmovaná a šalovací
  • smrková prkna kratin

Ceník řeziva

Ceny standardních druhů řeziva

Ceník

Kalkulátor

Spočítá přesnou cenu zakázky

Kalkulátoru